Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\CV_dosyalar\image002.jpg

Prof. Dr. Yusuf ÖNER

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\turkeyC.gif

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\iconev2.gifAna Sayfa

ÖZGEÇMİŞ

1971 yılında Burdur’da  doğdum. İlkokulu, Kütahya Fuat Paşa ilkokulu ve Afyon Şeker ilkokulunda; ortaokulu, Afyon Şemsettin Karahisari orta okulunda ve liseyi Burdur Teknik Lisesi Elektrik Bölümünde (okul ikincisi  olarak ) tamamladım.

1989 yılında ÖYS sınavında başarılı olarak Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi Bölümünü kazandı ve Temmuz 1993’de mezun oldu.

Ekim 1993’de Ankara Keçiören Teknik Ve Endüstri Meslek lisesinde öğretmen olarak göreve başladı. Temmuz 1994’de Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi Bölümünde yüksek lisans çalışmalarına başladı. 1995 Kasım’da Afyon Kocatepe Üniversitesi Sandıklı Meslek Yüksek Okuluna öğretim görevlisi olarak geçiş yaptı. 1998 yılı Ocak ayında Pamukkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektrik Makinaları Anabilim Dalı Araştırma görevlisi sınavını kazanarak araştırma görevlisi olarak atandı. 1998 Haziran ayında yüksek lisansını bitirdi.

Kasım 1999 yılında Yüksek Öğretim Kurulu Kararıyla  (35. Madde gereği) Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi Bölümünde Doktora eğitimine başladı. Temmuz 2004'de Doktora eğitimini tamamladı. 2007-2011 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi Bölümünde Öğr. Gör. Dr. olarak görev yaptı. Ağustos 2011 de Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektrik Makinaları Anabilim Dalına Yrd. Doç. Dr. olarak atanmıştır. 2012 yılında Doçent ve 2017 yılında Profesör kadrosuna atanmış ve halen bu kadroda görevine devam etmektedir.  Z.Türkan Öner ile evli ve Onur adında bir oğlu vardır.

..:: Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\iconev2.gifGiriş Sayfası Yap:::webmaster:::Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\index_dosyalar\addfavorite.gif Sık Kullanılanlara Ekle::..

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\dersnot2.gifDersler

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\cv.gifÖzgeçmiş

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\kurs.gifKurslar

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\thesis.gifTezler

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\stdnt.gifÖğrencilere

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\public.gifYayınlar

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\dersnot.gifDers Notları

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\publics2.gifProjeler

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\public.gifKitaplar

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\idari.gifİdari Görevler

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\contact.gifHaberleşme

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\odul.gifÜyelikler

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\iconexplore.gifLinkler

Tübitak Dergi Sınıfları

Açıklama: D:\D HARDDİSK\MY WEB 2\flag-english.png   English